Thrustmaster z nowymi produktami. Już w tegoroczne wakacje poznamy kilka nowości. Oto pierwsza z nich. Obręcz SF1000!

Thrustmaster z nowymi produktami. Już w tegoroczne wakacje poznamy kilka nowości. Oto pierwsza z nich. Obręcz SF1000!

Firma Thrustmaster, która swoje studia projektowe i inżynierskie prowadzi we Francji i Kanadzie zapowiedziała kilka nowości produktowych na wakacje 2021 roku. Przedstawiciele tej firmy dosyć oszczędnie komunikują co konkretnie pojawi się w najbliższym czasie wśród nowości produktowych ale są już pewniaki, których przeznaczenie, cenę , wygląd i specyfikację poznaliśmy.

Jest tak chociażby w przypadku akcesorium , na które czekali wszyscy fani serii F1 oraz niższych serii , w których bierzemy udział w wyścigach pojazdami o otwartej konstrukcji . To właśnie w nich zastosowanie mają obręcze kierownicy o charakterystycznym kształcie, bez górnej i dolnej części obręczy. Produkt , o którym mowa to Formula Wheel Add-On Ferrari SF1000 Edition, który jak się domyślacie zamówicie z gwarancją dostępności na dzień polskiej premiery w naszym sklepie pod tym linkiem https://www.mediak.pl/p/thrustmaster-sf1000/ 

Formula Wheel Add-On Ferrari SF1000 Edition

Pełna specyfikacja jak i sama nazwa zdradza pełną licencję Ferrari zaś wprawne oko dostrzeże płytę czołową wykonaną z włókna węglowego ( jak deklaruje producent – w 100%). Sama obręcz posiada wiele ciekawych i praktycznych funkcji , jak chociażby magnetyczne łopatki zmiany biegów, diodowy wyświetlacz wyświetlający kilka różnych parametrów, ciekłokrystaliczny ekran (LCD) pokazujący 69 ważnych informacji i wiele innych , o których się dowiecie z karty produktowej.

Opracował: Przemek Romanowski / SRC_Romanoff

Share this post