Mata Haptyczna do kokpitów i foteli w promocji – Next Level Racing HF8.

Mata Haptyczna do kokpitów i foteli w promocji – Next Level Racing HF8.

Wraz z producentem akcesoriów do symulacji samochodowych i lotniczych, firmą Next Level Racing przygotowaliśmy specjalną ofertę na jeden z najciekawszych produktów bieżącego roku.
Mata haptyczna HF8 – bo o niej mowa – to doskonałe uzupełnienie stanowiska sim racingowego i poszerzenie doświadczeń z obcowania z symulacjami w domowym zaciszu.
Jest to innowacyjny produkt, który posiada 8 haptycznych motorów wspierających dane telemetryczne aby symulować odczucia jakie w rzeczywistym samochodzie przenoszą się na ciało kierującego pojazdem.
Możliwość zasymulowania wibracji pracy silnika, obrotów, zmiany przełożeń skrzyni biegów, pracy zawieszenia czy układu hamulcowego to tylko niektóre z funkcji jakie można odczuć wyposażając swoje siedzisko w matę Next Level Racing HF8 NLR-G001.

Link do produktu w naszym sklepie poniżej , w dniach 7.5-14.5 zakupicie ją 150zł taniej względem najniższej ceny z ostatnich 30 dni, czyli za 1099zł.

https://www.mediak.pl/p/next-level-racing-hf8-haptic-feedback-gaming-pad-nlr-g001/

 

Przekonajcie się co o niej sądzi Will z popularnego kanału Boosted Media, który dosyć dokładnie przedstawia funkcje tego produktu:

Share this post