Thrustmaster z nowymi produktami. Już w tegoroczne wakacje poznamy kilka nowości. Kolejne przecieki wskazują T-DCC II / T-700 II ?

Thrustmaster z nowymi produktami. Już w tegoroczne wakacje poznamy kilka nowości. Kolejne przecieki wskazują T-DCC II / T-700 II ?

Firma Thrustmaster, która swoje studia projektowe i inżynierskie prowadzi we Francji i Kanadzie zapowiedziała kilka nowości produktowych na wakacje 2021 roku. Przedstawiciele tej firmy dosyć oszczędnie komunikują co konkretnie pojawi się w najbliższym czasie wśród nowości produktowych ale są już pewniaki, których przeznaczenie, cenę , wygląd i specyfikację poznaliśmy.

Tak jest w przypadku modelu www.mediak.pl/p/thrustmaster-sf1000/ , którego cenę , datę premiery i specyfikację już znamy.

Kuszenia fanów wirtualnego ścigania ciąg dalszy zafundował sam producent kiedy na oficjalnym profilu na Facebook’u umieścił krótką zajawkę składającą się z kilku banerów

 

 

 

Niektórzy doświadczeni gracze od razu rozszyfrowali , że T-DCC po konwersji na arabski zapis liczbowy to T-700 , a czerwone II w prawym górnym rogu oznacza drugą generację sprzętu.
Jak wiemy T-700 to nieoficjalna nazwa dla modelu T-GT , który swoją premierę miał kilka lat temu, konstrukcja powstała i była dedykowana pod Gran Turismo Sport, flagowe wyścigi dla konsol PS4.
Od razu nasuwa się myśl o następcy tej genialnej kierownicy (osobiście uważam ,że najlepszej możliwej pod GT Sport). Pozostałe banery wskazują na dedykowane technologie , być może właśnie zastosowane w nowo opracowywanym produkcie.

Czy Thrustmaster rzeczywiście pracuje nad następcą tej kierownicy i czy dane nam będzie poznać szczegóły w najbliższym czasie? Zobaczymy co pokaże nam producent, jak zawsze będziemy na bieżąco Was o wszystkim informować.

Opracował: Przemek Romanowski / SRC_Romanoff

Share this post