Najnowsze produkty od MOZA Racing – baza R12 Nm oraz nowa obręcz otwarta KS Wheel

Najnowsze produkty od MOZA Racing – baza R12 Nm oraz nowa obręcz otwarta KS Wheel

Zobaczcie krótką zajawkę video od producenta, który właśnie objawił światu swoje najnowsze produkty.
Jak się domyślacie , możecie je od razu u nas zamówić ( linki poniżej filmu ) , wysyłki planowane jeszcze w tym tygodniu!

Obręcz KS to wyczekiwana przez sim racerów propozycja na produkt wysokiej jakości, ale cenowo spozycjonowany w średniej półce.
Dostajemy to co jest niezbędne, ale i więcej! Nadal mamy magnetyczne łopatki, podwójne sprzęgło, podświetlane przyciski, 3 rotatory plus 2 dodatkowe pod kciukami.
Obręcz jest lekka, waży ok.1220g . Oszczędności jakie poczynił producent względem dotychczasowego top sellera wśród obręczy, czyli modelu GS to materiał użyty to produkcji.
Wykorzystano aluminium i wzmocnione tworzywo polimerowe o strukturze włókna węglowego , co daje tylko nieco mniejszą sztywność jak w GS ale za to mniejszą wagę.
Mamy też o dwa rotatory mniej – coś za coś – jest natomiast znacząco przyjemniej dla kieszeni co może otworzyć drogę do posiadania zestawu MOZA Racing dla nowych użytkowników.

Z kolei baza MOZA R12 to odpowiedź dla osób , które chciałyby poszerzyć swoje doświadczenia jakie już zdobyły w sim racingu o większe siły. Dodatkowo baza R12 posiada większy zakres wbudowanych portów, teraz podłączycie do niej bezpośrednio hamulec ręczny, pedały, skrzynię biegów, wyświetlacz oraz przycisk awaryjny. Niezmienna jest bardzo wysoka jakość wykonania, ten system montażu, bazujący na 4 gwintowanych otworach.

Baza R12 – https://www.mediak.pl/p/baza-kierownicy-moza-racing-r12-servo-rs048/
Obręcz KS Whell – https://www.mediak.pl/p/obrecz-moza-racing-ks-wheel-rs047/
Zestawy MOZA Racing – https://www.mediak.pl/c/zestawy-moza-racing/

Share this post