MOZA Racing – ruszyła przedsprzedaż. Autoryzowany Dealer w Polsce.

MOZA Racing – ruszyła przedsprzedaż. Autoryzowany Dealer w Polsce.

Miło nam zakomunikować , że z początkiem września zostaliśmy Autoryzowanym Dealer’em produktów MOZA Racing w Polsce.

Ta rozwijająca się w szybkim tempie marka technologiczna , której korzenie siedzą w przemyśle motoryzacyjnym tworzy produkty z przeznaczeniem do Sim Racing’u. W portfolio znajdziemy przede wszystkim bardzo poszukiwane bazy kierownic z napędem bezpośrednim, tzw. Direct Drive.
Zaczynając od modelu R5 o mocy 5,5 Nm, przez R9 (9Nm), R16(16Nm) do najmocniejszej w ofercie R21(21Nm). Wszystkie cechują się wysokim poziomem wykonania.

Gudsen Technology, który stoi za marką MOZA Racing , nie idzie na kompromisy. Materiały użyte do stworzenia tych produktów to w większości aluminium. Już przy pierwszym zetknięciu z tym sprzętem widać , że mamy do czynienia z produktami premium. Cieszy bardzo dobre spasowanie, brak luzów, zwartość konstrukcji i płynność działania. Mając porównanie z produktami Fanatec uważamy , że te od MOZA Racing plasują się oczko wyżej w kwestii wykonania.

Z bazami , za pomocą systemu Quick Release łączą się dedykowane obręcze w kilku rozmiarach i sposobach wykończenia. Transfer danych między bazą  a obręczą odbywa się bezprzewodowo przy zachowaniu ultrakrótkiej latencji.
Możemy wybrać spośród kilku kierownic. Zaczynając od okrągłej, uniwersalnej 33cm obręczy CS, pokrytej skórą, z paskiem ledowym i podświetlanymi przyciskami. Lub tych otwartych , które bardziej sprawdzą się w wyścigach F1 i GT. Do wyboru mamy dwa modele, których konstrukcja bazuje na włóknie węglowym: GS – o średnicy 28cm, z gripami z Alcantary oraz najwyższy w ofercie FSR, który posiada między innymi 4,3″ wyświetlacz.

Gama produktów jest nieustannie poszerzana, jeszcze w 2022 roku dostaniemy nowe obręcze z serii RS (V2) w obiciu skórzanym, w wersji okrągłej.
Na początku przyszłego roku spodziewać się można , że firma poszerzy gamę produktów o skrzynię biegów, hamulec ręczny, być może inne dodatkowe akcesoria. Warto podkreślić , że klienci mogą również wybierać spośród kilku rodzajów zestawów pedałów , od podstawowych z serii SRP Lite, przez model S-RP z Load Cell,  a kończąc na profesjonalnych , stylizowanych na pedały stosowane w nowoczesnych autach wyścigowych pedały CRP.
Dodatkowo dostajemy możliwość doposażenia stanowiska w wyświetlacze do monitorowania telemetrii i innych parametrów , uchwyty do mocowania do biurek i kokpitów, przedłużkę dla mocowania obręczy a kończąc na adapterze do zamocowania niemalże dowolnej kierownicy do bazy MOZA Racing.

Zapraszamy do składania zamówień w przedsprzedaży, produkty tej marki znajdziecie pod poniższym linkiem:

https://www.mediak.pl/?s=&post_type=product&product_cat=moza-racing

 

Share this post